CETRIS LASUR tl. 16mm | Démos trade a.s.
Hide product range Assortment

CETRIS LASUR tl. 16mm

Product range code 305484
Images are for illustration only and may not correspond to reality. The parameters of the actual embodiment are included in the product name and description.
Brand
Cetris
Group code
20900104
Unit (piece)
Divisibility
0.01 m²
Packaging
50 m²
> O On demand
Send link to e-mail
Description and parameters

CETRIS® LASUR je cementotřísková deska tl. 10 - 32 mm s hladkým povrchem opatřená základním pigmentovaným podnátěrem a finálním lazurovacím probarevným lakem v odstínech dle vzorníku. Povrchová úprava lazurovacím lakem nevytváří jednotný a jednolitý vzhled. Základní rozměr desky je 3 350 x 1 250 mm. Poskytované služby jsou stejné jako u desek CETRIS® BASIC. Desky CETRIS® LASUR se používají především jako fasádní obkladové desky v exteriérech. Rubová strana cementotřískových desek CETRIS® LASUR je opatřena ochranným základním nátěrem, který nemá pravidelnou strukturu, vzhled a dostatečnou kryvost . Nátěr nemá specifikovaný barevný odstín, požadavek na provedení v bílém nebo transparentním odstínu musí být předem uveden v objednávce.

Zakázková výroba od minimálního objemu 50m2. Libovolné formáty v maximální velikosti 3350/1250mm! Termín dodání 2 - 4 měsíce dle aktuální vytíženosti výrobce.

Parameters

Parameter Value
Carrier board Cetris
Design of building material Straight edge
Property of material A2
Surface Lasura
Thickness of board material (mm) 16
This website uses cookies to provide services, personalize advertising and to analyze traffic. By using this site, you agree to the team. More information.