CETRIS PROFIL LASUR BŘIDLICE 12mm | All for the furniture making
Hide product range Assortment
Board materials Building materials Board/surface Cetris CETRIS PROFIL LASUR BŘIDLICE 12mm

CETRIS PROFIL LASUR BŘIDLICE 12mm

Product range code 305477
Images are for illustration only and may not correspond to reality. The parameters of the actual embodiment are included in the product name and description.
Brand
Cetris
Group code
20900104
Unit (piece)
Divisibility
0.01 m²
Packaging
50 m²
> O On demand
Send link to e-mail
Description and parameters

CETRIS® PROFIL LASUR je cementotřísková deska s reliéfem (tl. 10 nebo 12 mm, jejíž povrch tvoří reliéf imitující strukturu dřeva nebo břidlice) opatřená základním pigmentovaným podnátěrem a finálním lazurovacím probarevným lakem v odstínech dle vzorníku. Povrchová úprava lazurovacím lakem nevytváří jednotný a jednolitý vzhled. Základní rozměr desky je 3 350 x 1 250 mm. Poskytované služby jsou stejné jako u desek CETRIS® BASIC. Desky CETRIS® LASUR se používají především jako fasádní obkladové desky v exteriérech. Rubová strana je opatřena ochranným základním nátěrem, který nemá pravidelnou strukturu, vzhled a dostatečnou kryvost . Nátěr nemá specifikovaný barevný odstín, požadavek na provedení v bílém nebo transparentním odstínu musí být předem uveden v objednávce. Do konce roku 2019 má výrobní závod zhoršené dodací termíny. Pro upřesnění dodacího termínu kontaktujte prodejce na pobočce.

Zakázková výroba od minimálního objemu 50m2. Libovolné formáty v maximální velikosti 3350/1250mm! Termín dodání 2 - 4 měsíce dle aktuální vytíženosti výrobce.

Parameters

Parameter Value
Carrier board Cetris
Design of building material Straight edge
Property of material A2
Surface Lasura Slate
Thickness of board material (mm) 12