CETRIS PROFIL PLUS Dřevo 3350/1250/12 | Démos trade a.s.
Hide product range Assortment
Board materials Building materials Board/surface Cetris CETRIS PROFIL PLUS Dřevo 3350/1250/12

CETRIS PROFIL PLUS Dřevo 3350/1250/12

Product range code 301606
Images are for illustration only and may not correspond to reality. The parameters of the actual embodiment are included in the product name and description.
> O On demand
Send link to e-mail
Brand
Cetris
Group code
20900104
Unit (piece)
pcs
Divisibility
1 pcs
Packaging
1 pcs
Description and parameters

CETRIS® PROFIL PLUS je cementotřísková deska s reliéfem opatřená základním nátěrem. Cementotřísková deska tl. 10 nebo 12 mm jejíž povrch tvoří reliéf imitující strukturu dřeva nebo břidlice. Deska je opatřena základním nátěrem bílé barvy. Základní nátěr je dodáván jako oboustranný včetně hran. Rubová strana má nižší kryvost a nepravidelnou strukturu. Základní rozměr desky je 3 350 x 1 250 mm. Poskytované služby jsou stejné jako u desek CETRIS® BASIC. Základní nátěr zlepšuje přilnavost mezi deskou a finální povrchovou úpravou, snižuje nasákavost desky a spotřebu finální nátěrové hmoty. Cementotřísková deska CETRIS® PLUS je vhodná pro aplikace v interiéru. V případě použití jako venkovní obkladový prvek (fasáda, výplň zábradlí, obklad soklu) je nutno provést povrchovou úpravu

Termín dodání 3 - 9 týdnů v závislosti na aktuálním stavu skladových zásob výrobce

Parameters

Parameter Value
Carrier board Cetris
Design of building material Straight edge
Property of material A2
Size of material (mm) 3350 x 1250
Surface White Wood
Thickness of board material (mm) 12
This website uses cookies to provide services, personalize advertising and to analyze traffic. By using this site, you agree to the team. More information.