PT BUK/SMRK nebr. D/D 2500/1250/15 | Démos trade a.s.
Hide product range Assortment
Board materials Plywood Plywood for cabinet making PT BUK/SMRK nebr. D/D 2500/1250/15

PT BUK/SMRK nebr. D/D 2500/1250/15

Product range code 236689
Images are for illustration only and may not correspond to reality. The parameters of the actual embodiment are included in the product name and description.
Brand
N/A
Group code
211001
Unit (piece)
pcs
Divisibility
16 pcs
Packaging
16 pcs
> O On demand
Send link to e-mail
Description and parameters

D plocha = nevysparaveno, nebroušeno Sklatba překližky = krycí dýha buk, vnitřní dýhy smrk . Velkoplošný materiál na bázi dřeva tvořený svazkem navzájem slepených vrstev dýh různé kvality. Směr vláken sousedních vrstev je většinou kolmý a typ lepidla různý dle určení desky. Tento produkt si zachovává původní výhodné vlastnosti dřeva při výhodě realizace velkých ploch beze spár při menší tloušťce. Bukové překližky pevností přesahují ostatní dřeviny, velmi kvalitní jsou také břízové. Délku překližky určuje směr vláken povrchových dýh, rovnoběžný s prvním rozměrem překližky je tedy i směr vláken na krycí vrstvě. Popis kvality povrchových vrstev: B - Plocha neobsahuje vysprávky, záběhy jádra nejsou povoleny BB -plocha je vyspravená, výspravek do 3ks/m2, mírné záběhy jádra CP (STD) - vyspravená plocha, výspravek a jádro NEOMEZENĚ C (D) - plocha je většinou nevyspravená a může obsahovat i otvory po sucích, jádro neomezeno Třída lepení dle ČSN EN 314-2: PT = 1 .třída (obdoba IF 20) pro vnitřní (suché) prostředí PT LEP-2 = 2 .třída (obdoba A 100) pro chráněné venkovní prostředí PV = 3 .třída (obdoba AW 100) pro nechráněné venkovní prostředí (nutné dodatečně ošetření v závislosti na přirozené trvanlivosti dřevin)

Parameters

Parameter Value
Class of bonding Interior
Orientation Longitudinal
Quality of material D/D
Size of material (mm) 2500 x 1250
Thickness of board material (mm) 15
Type of plywood Raw
Wood type of board material Beech/Spruce
This website uses cookies to provide services, personalize advertising and to analyze traffic. By using this site, you agree to the team. More information.