PT LEP-2 BŘÍZA LASER BB/BB 1250/2500/15 | Démos trade a.s.
Hide product range Assortment
Board materials Plywood Plywood for cabinet making PT LEP-2 BŘÍZA LASER BB/BB 1250/2500/15

PT LEP-2 BŘÍZA LASER BB/BB 1250/2500/15

Product range code 235814
Images are for illustration only and may not correspond to reality. The parameters of the actual embodiment are included in the product name and description.
Brand
N/A
Group code
211001
Unit (piece)
pcs
Divisibility
1 pcs
Packaging
40 pcs
> O On demand
Send link to e-mail
Description and parameters

Břízový multiplex se speciálním lepidlem pro řezání laserovým paprskem. Velkoplošný materiál na bázi dřeva tvořený svazkem navzájem slepených vrstev dýh různé kvality. Směr vláken sousedních vrstev je většinou kolmý a typ lepidla různý dle určení desky. Tento produkt si zachovává původní výhodné vlastnosti dřeva při výhodě realizace velkých ploch beze spár při menší tloušťce. Bukové překližky pevností přesahují ostatní dřeviny, velmi kvalitní jsou také břízové. Délku překližky určuje směr vláken povrchových dýh, rovnoběžný s prvním rozměrem překližky je tedy i směr vláken na krycí vrstvě. Popis kvality povrchových vrstev: B(S) - Plocha obsahuje 1 výspravku na m2, záběhy jádra nejsou BB -plocha je vyspravená, výspravek do 10 ks/m2, záběhy jádra do 25% plochy CP - vyspravená plocha, výspravek nad 10 ks/m2, jádro NEOMEZENĚ C - plocha je většinou nevyspravená a může obsahovat i otvory po sucích, jádro neomezeno. Lepení exteriérové (bílé); A 100 deska určena pro použití ve vlhkém prostředí EN 636-2.

Dostupnost nutno prověřit.

Parameters

Parameter Value
Class of bonding Interior
Orientation Transverse
Quality of material BB/BB
Size of material (mm) 1250 x 2500
Thickness of board material (mm) 15
Type of plywood Raw
Wood type of board material Birch
This website uses cookies to provide services, personalize advertising and to analyze traffic. By using this site, you agree to the team. More information.