PV SUR BUK MULTIFINE BB/CP 1250/2500/45 | Démos trade a.s.
Hide product range Assortment
Board materials Plywood Water resistant plywood PV SUR BUK MULTIFINE BB/CP 1250/2500/45

PV SUR BUK MULTIFINE BB/CP 1250/2500/45

Product range code 02414
Images are for illustration only and may not correspond to reality. The parameters of the actual embodiment are included in the product name and description.
Brand
N/A
Group code
211002
Unit (piece)
pcs
Divisibility
1 pcs
Packaging
7 pcs
> O On demand
Send link to e-mail
Description and parameters

Překližka vícevrstvá celobuková typ Multifine - všechny dýhy tloušťku ~1,5 mm, což příznivě ovlivňuje i vlastnosti finálních desek - pevnost a odolnost. Velkoplošný materiál na bázi dřeva tvořený svazkem navzájem slepených vrstev dýh různé kvality. Směr vláken sousedních vrstev je většinou kolmý a typ lepidla různý dle určení desky. Tento produkt si zachovává původní výhodné vlastnosti dřeva při výhodě realizace velkých ploch beze spár při menší tloušťce. Bukové překližky pevností přesahují ostatní dřeviny, velmi kvalitní jsou také břízové. Délku překližky určuje směr vláken povrchových dýh, rovnoběžný s prvním rozměrem překližky je tedy i směr vláken na krycí vrstvě. Popis kvality povrchových vrstev: B - Plocha neobsahuje vysprávky, záběhy jádra nejsou povoleny BB -plocha je vyspravená, výspravek do 3ks/m2, mírné záběhy jádra CP (STD) - vyspravená plocha, výspravek a jádro NEOMEZENĚ Lepení exteriérové; A 100 deska určena pro použití ve vlhkém prostředí EN 636-2.

Dodací temín 2-8 týdnů a minimální množství od 1 nebo 7ks na poptávku dle skladových zásob výrobce.

Parameters

Parameter Value
Class of bonding Exterior
Orientation Transverse
Quality of material BB/CP
Size of material (mm) 1250 x 2500
Thickness of board material (mm) 45
Type of plywood Raw
Wood type of board material Beech
This website uses cookies to provide services, personalize advertising and to analyze traffic. By using this site, you agree to the team. More information.